22.05.2015r.

• autor: krispo777, 2015-05-22 22:03

Po kolejne punkty do Gdańska

W najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta siódma kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej. Drużyna GKS Przodkowo rozegra mecz na boisku rywala w Gdańsku z rezerwami ekstraklasowej Lechii Gdańsk.

Po dwudziestu sześciu kolejkach drużyna rezerw Lechii z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów zajmuje fotel wicelidera strzelając w tych meczach pięćdziesiąt siedem bramek, tracąc przy tym dwadzieścia osiem.

Dla porównania przodkowanie na obecną chwilę mają na swoim koncie trzydzieści pięć punktów i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Przodkowianie strzelili w tych meczach czterdzieści bramek, a stracili czterdzieści jeden.

Miniona , dwudziesta szósta kolejka była bardzo udana dla obydwu drużyn, które to drużyny wygrały swoje mecze. Gdańszczanie wygrali mecz wyjazdowy z GKS Manowo 3:1, natomiast przodkowanie na własnym boisku pokonali po znakomitym meczu bardziej groźnego przeciwnika jakim jest Bałtyk Gdynia 5:1.

W obecną chwilę każda z drużyn ma inne cele. Podopieczni Sebastiana Letniowskiego walczą o utrzymanie się w lidze, natomiast rezerwy Lechii wciąż mają szanse na pierwsze miejsce, które daje prawo udziału w barażach do II ligi. Przypomnijmy, drużyna rezerw Lechii przegrała czterokrotnie w dotychczas rozegranych meczach, a ostatnia przegrana na własnym boisku miała miejsce w dwudziestej trzeciej kolejce w meczu z rezerwami Pogoni Szczecin 1:2. Natomiast przodkowanie w ostatnich kolejkach pokazali zwyżkę formy i zdobyli cenne punkty. Mamy nadzieję, że kibice będą mogli oglądać dobre spotkanie z dużą radością zdobycia kompletu punktów przez zawodników GKS Przodkowo.

Spotkanie z Lechią II Gdańsk zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, tj. 23 maja na boisku w Gdańsku przy ulicy Traugutta. Jego początek zaplanowano na godz. 11.00