14.05.2015r.

• autor: krispo777, 2015-05-14 14:42

Bardzo  ważne  spotkanie  z  Bałtykiem  Gdynia

W najbliższy weekend III ligowcy z grupy Bałtyckiej rozegrają mecze 26 kolejki. Przodkowianie po czterotygodniowej przerwie rozgrywania meczy na własnym boisku spowodowanym terminarzem rozgrywek zaprezentują się własnej publiczności. Rywalem GKSu Przodkowo będzie Bałtyk Gdynia. Dla obydwóch drużyn będzie to spotkanie o dwa różne cele. Na pewno dla przodkowian gra o bardzo ważne i jakże potrzebne trzy punkty. Jeżeli podopieczni Sebastiana Letniowskiego wygrają to zbliżą się do rywali środka tabeli.

Pełna nazwa naszego rywala to Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia. Klub został założony w 1930 roku. Jego barwami są kolory biało – niebieskie. Prezesem Bałtyku jest Pan Józef Stopyra, a trenerem Marcin Martuniuk.

Drużyna Bałtyku Gdynia po rozegraniu dwudziestu pięć kolejek zgromadziła na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów, które na obecną chwilę dają piąte miejsce w tabeli. na taką ilość punktów złożyły się dziesięć zwycięstw, dziewięć remisów oraz sześć porażek. Bilans bramkowy tych meczów to czterdzieści dwie bramki strzelone przy dwudziestu siedmiu straconych . Dla porównania drużyna GKSu Przodkowo, po rozegraniu tylu samo meczy co sobotni rywal zgromadziła trzydzieści dwa punkty, które dają jedenaste miejsce w tabeli. Z dotychczasowych spotkań przodkowanie wygrali osiem, tyle samo zremisowali oraz ponieśli dziewięć porażek. Zawodnicy z Przodkowa strzelili w tych meczach trzydzieści pięć bramek, tracąc czterdzieści.

Mecz z Bałtykiem Gdynia zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (16 maja) na stadionie gminnym w Przodkowie, a jego poczatek zaplanowano na godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!