24.10.2014r.

• autor: krispo777, 2014-10-24 18:53

Mecz o przełamanie z Lechią II Gdańsk

W najbliższą sobotę (25 października) drużyna GKS Przodkowo rozegra mecz dwunastej kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej w sezonie 2014/2015. Dla przodkowian będzie to mecz o przełamanie, bowiem w trzech ostatnich kolejkach zanotowali oni porażki. Tym razem rywalem będzie bardzo dobra drużyna jaką są rezerwy Lechii Gdańsk.

Po jedenastu kolejkach drużyna rezerw Lechii Gdańsk z dorobkiem siedemnastu punktów zajmuje siódme miejsce w tabeli. Na taką ilość punktów złożyły się cztery zwycięstwa, pięć remisów oraz dwie porażki. Gdańszczanie strzelili w tych jedenastu spotkaniach dwadzieścia cztery bramki, tracąc trzynaście.

Natomiast gospodarze spotkania GKS Przodkowo w porównaniu po rozegraniu takiej samej ilości spotkań zgromadzili na swoim koncie piętnaście punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki. Strzelając rywalom  szesnaście bramek, tracąc dwadzieścia dwie. Taki bilans spotkań daje drużynie GKS Przodkowo dziesiąte miejsce w tabeli.

Biorąc pod uwagę mecze przodkowi an przed własną publicznością oraz Lechii II Gdańsk na wyjazdach to w meczach dotychczasowych lepiej prezentują się zawodnicy Sebastiana Letniowskiego, którzy na własnym boisku rozegrali  sześć spotkań zdobywając jedenaście punktów w bramkach osiem do pięciu. Natomiast rywal z Gdańska  w siedmiu spotkaniach dotychczas rozegranych na wyjazdach zdobył siedem punktów w bramkach siedem do dziewięciu.

Jedenasta kolejka była bardzo udana tylko dla jednej strony. Drużyna rezerw Lechii Gdańsk na własnym boisku pokonała 5:1 GKS Manowo. Natomiast drużyna GKS Przodkowo wróciła z Gdyni z bagażem bramek 1:7 przegrywając z Bałtykiem Gdynia.

Zarząd Klubu jak i sami zawodnicy wraz z trenerami serdecznie zapraszają kibiców w sobotę 25 października 2014  godz. 14.00 na stadion sportowy w Przodkowie. Emocji nie powinno zabraknąć, zawodnicy z Przodkowa obiecują dużo emocji i pełną zdobycz punktową.

autor: ~kibic@ 2014-10-26 21:34:15

avatar dzis rezerwy w plecy 1-2 z Szemudem